"Якщо тут не буде, як Сирія, то сюди більше ніхто не поїде": російський окупант розповів матері про зачищення села на Донеччині

Дата публікації
Перегляди
67к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Якщо тут не буде, як Сирія, то сюди більше ніхто не поїде": російський окупант розповів матері про зачищення села на Донеччині

Фото: pixabay.com

Російський окупант, який перебуває у селі Новоукраїнка Донецької області, розповів матері про зачищення українського села і перспективи своєї служби.

За його словами один із російських підрозділів розбили ЗСУ, і російські вояки залишилися без техніки у якомусь селі, тому їм на поміч прийшов підрозділ героя розмови.

Він поділився з матір'ю у телефонній розмові, яку перехопило ГУР Міноборони, як проходило зачищення села.

"Танк стріляв по полях, я професійно стріляв по будинках. Правильно, щоб їх там не залишалося ніде. Чистили. Я дивлюся, за 50 метрів від мене будинок стоїть, і їхня піхота звідти побігла. Ми почали всю площадку із землею рівняти. Всі будинки, ангари, все підряд", - розповідає співрозмовниці окупант.

Він додав, що за чутками, їх мають на 2 місяці відправити у відпустку, а після цього тут "буде, як Сирія".

"Якщо тут не буде, як Сирія, то назад сюди більше ніхто не поїде, ніх*я. Дякую, не поїдемо. Ні", - говорить окупант.

Нагадаємо, що СБУ продовжує робити перехоплення розмов російських окупантів на території України. Більшість розмов свідчить про те, що росіяни перебувають у депресивному настрої через втрати після зустрічей з ЗСУ.

Читайте також:

Наступна публікація