"Якщо в них не буде трьох дітей, значить, вони хворі". Мер Чернігова знайшов вирішення демографічної кризи

Також він надихнувся Лукашенком, політика якого нібито сприяє демографічній ситуації в країні.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко занепокоївся через низькі показники народжуваності і вирішив знайти шляхи вирішення проблеми, зокрема, через релігійні установи, вчителів, лікарів та інших людей, які "мають авторитет для суспільства".

Про це він написав у Facebook.

Мер вважає, що патріотизм "повинен бути висловлений не тільки в словах та геополітичних відношеннях".

"Якщо брати патріотичну складову, щоб мінімум 3 дитини в сім'ї. Щоб дівчина і хлопець, вони виростали і знали, що якщо в них не буде 3 дітей, значить, вони хворі, якісь не такі, вони взагалі не українці. Це надзвичайно серйозне питання, воно чутливе, над цим потрібно працювати", - написав він.

мер чернігова про дітей

Також Атрошенко надихнувся прикладом білоруського президента Олександра Лукашенка, політика якого, на думку мера українського міста, сприяє демографічному росту.

оли ти приїжджаєш у Гомель на День міста в тебе враження, що ти попав у студентське місто. І це реальна статистика і Лукашенко має позитивну демографічну ситуацію в країні", - зауважив міський глава, однак не навів статистичних даних.

Нагадаємо, востаннє і вперше в незалежній Україні перепис проводили понад 15 років тому, 5 грудня 2001-го. Тоді українців нарахували майже 48,5 мільйона. Дві третини - міське населення, решта - сільське. Жінок було майже 54%, а чоловіків відповідно 46%. Перед тим перепис проводили ще за радянських часів - у 1989 році. Тоді в Україні проживав 51,5 мільйон. У березні цього року у Кабміні відбулося засідання щодо підготовки до всеукраїнського перепису населення, який ще рік тому перенесли на 2020-й. 

Залиште свій коментар