Якщо б вибори були сьогодні, президентом став би Янукович

Рейтинг лідера Партії регіонів наразі на 10% вищий, ніж у Юлії Тимошенко.

Якби вибори президента України відбулись найближчої неділі, то лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав би найбільшу кількість голосів.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Національним інститутом стратегічних досліджень з 28 січня по 3 лютого, які представив сьогодні на прес-конференції директор цього інституту Юрій Рубан.

За результатами дослідження, якби у найближчу неділю відбувалися вибори президента, то 23,2% опитаних проголосували б за Януковича, 12,9% – за Юлію Тимошенко, 9,9% – за Арсенія Яценюка, 8,7% – за Віктора Ющенка, 6% – за Володимира Литвина, 3,6% – за Петра Симоненка, 1% – за Олександра Мороза, 4,5% – за іншого кандидата, 14,4% – проти всіх, 15,8% – було важко відповісти.

Якби у найближчу неділю відбувалися вибори до Верховної ради, то 23,6% опитаних проголосували б за Партію регіонів, 12,7% – за БЮТ, 9,6% – за можливий Блок Яценюка, 6,4% – за Блок Литвина, 5,3% – за "Нашу Україну", 5,4% – за КПУ, 3,6% – за ВО "Свободу", 15,7% – не підтримали б нікого, 11,1 – було важко відповісти, 6,6% – за іншу політсилу.

Всього опитано 2012 респондентів в усіх областях України. Похибка вибірки становить 2,3%.

Читайте також:

Верховна рада залишила Тимошенко прем'єром 

Опитування: третина українців економить на харчах

"Регіонали" назвали Тимошенко "дніпропетровською базарною"

Партія регіонів ухвалила рішення скласти 150 мандатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: