Якщо вибори завтра?

За результатами опитувань, зросли рейтинги партії регіонів та нашоукраїнців, але найдинамічніше зростає кількість прихільників БЮТу.

Якщо вибори завтра?
Архів
Якщо вибори завтра?
Що ближче до дострокових парламентських виборів - то більшу  кількість респондентів залучають до своїх опитувань соціологічні служби: скажімо - Інститут Соціальної та Політичної психології - аналізував відповіді 27-ми тисяч людей.

За даними соціологів, люди приймали ідею дочасних  виборів поступово і з огляду на дії своїх кумирів. Після першого Указу Президента значна частина виборців начебто змирилася з думкою про необхідність іти до дільниць, але після активних протидій провладної коаліції, кількість прихильників зменшилася. І лише після остаточних домовленостей лідерів, майже половина респондентів сказала 30-му вересня: «Так».

На момент опитування за проведення виборів висловилися понад 43 % респондентів тоді як у квітні висловлювалося близько 39%. Тобто відбулося збільшення на 4,5 відсотка.

Якщо ж вибори таки відбудуться- серед тих, хто готовий вже сьогодні голосувати, більше тридцяти одного відсотка кинули б бюлетені за Партію регіонів. Блок Юлії Тимошенко має серед опитаних трохи більше 26-ти відсотків. Блок "Наша Україна - Народна самооборона"  поступається б’ютівцям  більше ніж на десять відсотків.  Нарешті, четверта сила, яку бачать у  парламенті   - комуністи. Їм зараз симпатизує п’ять з половиною відсотків респондентів.  Кожна сила має  резерв - з числа тих, хто ще не визначився.

Таким чином,   БЮТ і демократичний мегаблок, за підрахунками соціологів, могли б набрати у наступному парламенті 237-м мандатів, а регіонально-комуністичний тандем- 213-ть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: