Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Якушевтримайся: Журналісти влаштували флешмоб на підтримку прес-офіцера, який розповів про життя солдатів

Влад Якушев у своєму блозі розповів, чому держава не виплачує обіцяну 1 тисячу гривень українським військовим.

Ряд українських журналістів обурило відсторонення прес-офіцера 14-ї окремої механізованої бригади ОК "Захід" Влада Якушева з передової Мар'їнки Донецької області через його публікації про забезпечення військових у зоні АТО та невиплат їм обіцяних винагород.

Прес-офіцер у понеділок, 1 лютого, опублікував у своєму блозі на zik.ua матеріал, у якому детально описав події в зоні АТО і розповів скільки отримують військові за службу, підтвердивши це документами.

У своєму блозі Якушев пише, що військові не отримують свої обіцяні 1000 грн за день, за участь у бойових діях. Як правило, довести що саме цей військовий перебуав у тій або іншій точці дуже складно, та і зараз "затишшя" і "перемир'я", незважаючи на щоденні втрати українських бійців.

"Повернемося до наших виплат. Нам повернули документи, що не так зроблено, не так оформлено. До того ж, поставили купу дурних питань. Наприклад: "А як ви можете довести, що всі люди, яких ви вказали, приймали участь в бою? А, може, вони були після наряду і спали в цей час?" і ще багато питань у такому ж стилі. Отже, грошей немає. І що тут хлопці на передовій повинні думати? А вони думають, що нас обдурили. Як ви думаєте, це додає їм бажання воювати?", - пише Якушев.

Якушевтримайся
Facebook Людмила Настасина

Якушев опублікував докладний список, у якому описана вартість речей, які необхідно повернути під час демобілізації, якщо це неможливо, військовий повинен у грошовому еквіваленті виплатити зазначену суму.

"Цікавить і колонка вартості в цьому папері. Якщо ти втратив, наприклад, захисний костюм для води (клейонка, що навіть легкий дощ не тримає), вартістю 353 гривні (як на мене, собівартість теж завищена), то повинен заплатити на нього 2118 гривень! Шолом кевларовий, вартість 3300 грн. Пошкодив? Заплати 33000 гривень!", - пише прес-офіцер.

Своєю чергою, журналіст ТСН Наталія Нагорна висловила підтримку Якушеву, закликавши не пускати на самоплив інцидент із його відстороненням.

"Сьогодні Влад вже не на передовій. Він - найкращий приклад прес-офіцера АТО. Українські журналісти не мають морального права допустити усунення Якушева за те, що він посмів говорити правду і захищати бійців", - пише Нагорна.

 

#якушевтримайсяВчера ми постили блозі прес-офіцера 14 бригади Влада Якушева, в якому він говорив про проблеми армії і ...

Опубліковано Natasya Nagorna 4 лютого 2016 р.

"Він заступився за солдатів, підняв тему того, що армійці не отримують бойових, хоча в боях кожен день. А тепер йому закрили рот і відсторонили від обов'язків", - пише на Facebook журналістка Юлія Кирієнко.

 

#якушевтримайся Знову протест, знову обурення і знову армійське самодурство. Він заступився за солдатів, підняв тему...

Опубліковано Юлією Кирієнко 4 лютого 2016 р.
 
Військові з Мар'їнки також підтримали прес-офіцера.
 

#якушевтримайсяа ось і підтримка від самих солдатів...майже з окопу. Після бою...Ця фотка краще всіх наших постів доводить підтримку прес-офіцера 14 омбр. Влад Якушев тримайся!!!

Опубліковано Юлією Кирієнко 4 лютого 2016 р.
 

Вчора прес-секретар 14-тої бригади Владислав Якушев розповів про те, що наших захисників у Мар"їнці зухвало дурять, сім ...

Опубліковано Іваном Гребенюком 4 лютого 2016 р.

На флешмоб журналістів відреагували у Міноборони. Прес-секретар Вікторія Кушнір у соцмережі повідомила, що Якушева викликали до Києва не для того, аби застосовувати якісь заходи впливу чи дисциплінарні стягнення, а для того, щоб запевнити у відсутності "зради".

"Колеги Влада з прес-служб Міноборони та Генштабу готові надати офіцеру максимальне сприяння у спілкуванні з відповідальними посадовими особами оборонного відомства з питань формування та виплати фонду грошового забезпечення, виплати додаткових грошових винагород за участь в антитерористичній операції, матеріально-технічного та речового забезпечення, повернення інвентарного майна, надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям тощо. Як планується, відрядження до столиці допоможе офіцеру отримати вичерпні відповіді на озвучені ним питання, які набули розголосу у засобах масової інформації та мережі Інтернет", - написала Кушнір.

Залиште свій коментар

Вибір редакції