Ялинка з дитячої могили стала головним новорічним деревом райцентру на Чернігівщині

За зрубану ялинку на могилі дитини селищного голову оштрафували на 300 гривень, його заступника - на 255.

У Чернігівській області селищного голову та його заступника притягнуто до адміністративної відповідальності за підробку документів про незаконне знесення ялинки з цвинтаря (дерево росло на могилі дитини) до Нового року.

За даними правоохоронних органів, заступник голови розпорядилася "заднім числом" вписати неправдиві відомості до протоколу засідання виконкому місячної давності, а голова підписав підроблений протокол. Додано було лише кілька слів: перелік аварійних дерев, які підлягали видаленню на території місцевого кладовища, поповнився "ялиною діаметром 30 см".

Цю ялинку висотою в півтора десятка метрів спиляли в переддень Нового року і встановили на свята у центрі смт. Козелець. Факт використання як новорічного саме такого дерева набув розголосу в селищі, а після публікації в одній із обласних газет - і в області. Особливе обурення людей викликало те, що ялину взяли не просто з цвинтаря, а з могили маленької дитини. Комунальники, які вподобали дерево на дитячій могилі, виправдовуються заметеними дорогами в ліс і турботою про могилу.

Перевіркою цього факту встановлено, що дерево було знесено без оформлення відповідних документів.

Голова селища каже, що давав доручення привезти ялинку з лісу. "Ось документ є, що лісгоспу за зелену красуню проплачено 130 гривень. От тільки ці гроші вчасно не надійшли, та й снігу забагато випало. У ліс не можна було через замети доїхати, мені так пояснювали після всього, то вирішили раз вона аварійна стоїть і вона комунальної власності являється селищної ради, земля, то вони її рішили зрізати", - каже голова.

Комунальна ялинка, наполягає він, загрожувала могилам.

Рідні дитини кажуть, що аварійною ялинку призначили, через те, що до неї хороший під'їзд із дороги.

Через розголос у пресі до селищної влади навідалася прокуратура. За те, що на головній площі в гірлянди вбрали ялинку з дитячої могили, оштрафували - голову на 300 гривень, заступника на 255, а хто пиляв на 119.

Детальніше – у відео ТСН.

Читайте також:

Студента, який попісяв на пам'ятник Шевченку, засудили на 2,5 року

В Івано-Франківську єврейське кладовище розмалювали свастиками

У Німеччині спаплюжили кладовище радянських солдатів

ВідеоНоворічну ялинку зрубали на цвинтарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: