Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яма для небіжчика стала причиною сутички між ритуальниками і дніпрянами

Мешканці запевняють, що з них вимагали тисячі гривень

Поряд із могилами штовханина, сварки та поліція. Поховальний скандал розгорівся на кладовищі в передмісті Дніпра. Люди, які мали ховати родича і навіть викопали заздалегідь могилу, у день похорону знайшли її закопаною. Стверджують - це навмисно зробила ритуальна служба, бо відмовилися платити їй гроші. На місце викликали копів, і поховання переросло в поліційне розслідування, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Зранку на кладовищі Таромського крики, сварки та одразу кілька патрулів поліції. Усе через яму, де опівдні мають ховати 80-річного чоловіка.

« Місце тут для батька було. Зібрались друзі, родичі і почали копати яму», - згадує син померлого.

Аж тут, каже, до них підійшли представники ритуальної служби і запевнили, що яму закопають, якщо їм не заплатять.

«Говорять, давайте гроші, якщо не дасте три тисячі, ми її закопаємо», - додає друг дідуся.

Гроші родичі платити відмовились, і яму таки докопали самі. Та коли сьогодні вранці прийшли на кладовище, остовпіли, яма була закопана.

На місце викликали і ритуальну службу, і поліцію. Бо стверджують - це наруга над покійним. Гучна сварка посеред могил тривала годину - врешті співробітник ритуальної служби мовчки починає розкопувати засипану яму.

ВідеоУ передмісті Дніпра стався конфлікт на кладовищі між родичами померлого та ритуальною службою

Люди, які мали ховати родича і навіть викопали заздалегідь могилу, у день похорон знайшли її закопаною. Вони стверджують, що це навмисне зробила ритуальна служба, бо відмовились платити їй гроші.

У передмісті Дніпра стався конфлікт на кладовищі між родичами померлого та ритуальною службою

Ритуальна служба в Дніпрі. Саме їй із початку цього року й підпорядковується колишній селищний цвинтар Таромського. Про яму головний інженер знає. Стверджує, гроші з родичів ніхто не вимагав. Але викопана яма поза законом, адже її мали копати під контролем ритуальної служби.

"Вона викопана незаконно. Закопали її, адже не було надано жодного документу», - переконує головний інженер КП «Ритуальні послуги».

Що в могилі було незаконного родичі небіжчика не розуміють, адже всі документи в наявності.

Те, що сталося, називають здирництвом. І стверджують, раніше могили жителі села часто копали власноруч. Але все змінилося, коли кладовище з балансу селища перейшло в місто.

«В Дієвці вже 8 тисяч могила коштує, у поселенні починається з двох тисяч, зараз уже чотири. Апетит приходить під час їжі», - каже місцевий мешканець.

Багатостраждального діда таки поховали. Гроші ритуальній службі так і не віддали. Зараз за справу взялася поліція. Чи відкриють провадження та за якою статтею ще не визначились.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції