#яНеБоюсьСказати. Флешмоб українських жінок поширився на Росію та вийшов за межі Facebook

У Києві активісти планують зібрати групу підтримки для жертв насилля.

Акція #яНеБоюсьСказати щодо розголосу жінками історій насильства над ними, яку запустила українська журналістка Анастасія Мельниченко, поширилася на російський сегмент Інтернету.

Жінки з Москви, Санкт-Петербурга та інших російських міст підтримують флешмоб. Однак дуже часто вони не зважуються на те, щоб поділитися своєю власною історією.

Нагадаємо, що 6 липня Мельниченко опублікувала життєві історії із хештегом #яНеБоюсьСказати і закликала інших жінок розповідати власні історії.

Українки почали розказувати у соціальній мережі історії про негативний сексуальний досвід, зґвалтування, фізичне і моральне насильство, образи з боку чоловіків тощо.

До речі, флешмоб уже почав перетікати із Мережі у реальне життя. Так, у групи активістів у Києві виникла ідея зібратися разом, щоб особисто поділитися своїми історіями і підтримати одна одну. Адже підтримка людей, які пережили подібні емоції, може значно допомогти у тому, щоб впоратися з відчаєм і подолати страх, сором і почуття вини, які можуть виникати у жертв насилля.

Кореспондент ТСН.Тиждень Галина Сергєєва взялася дослідити цю тему. Психологи дадуть відповіді на запитання: чому жінки діляться такими інтимними деталями у Мережі, чи допоможе це їм пережити старі травми й уберегтися від нових і як це вплине на суспільство - чи оздоровить його чи зробить ще страшнішим?

Дивіться на каналі 1+1 у випуску ТСН.Тиждень у неділю о 19:30.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: