Янукович анонсував спільний з Росією військовий парад

Керівник країни відзначив "морально-етичне значення" гідного святкування 65-річниці перемоги, та наголосив на пріоритетності соціального питання для ветеранів.

Президент Віктор Янукович заявляє, що 9 травня з нагоди 65 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні у Севастополі повинен відбутися спільний військовий парад представників Військово-морських сил Збройних Сил України і Чорноморського флоту Російської Федерації.

Про це Янукович сказав сьогодні у Сімферополі під час зустрічі з керівниками АР Крим.

Він підкреслив, що гідне святкування 65-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні для України має не лише військово-патріотичне, а й морально-етичне значення.

Глава держави повідомив, що найближчими днями підпише указ, в якому буде відображений увесь комплекс заходів святкування Дня Перемоги у цьому році, зокрема, й проведення військових парадів у містах-героях України.

"Думаю, буде правильно, якщо ми у місті-герої Севастополі проведемо спільний парад з Росією", - сказав Янукович.

Він також наголосив на пріоритетності соціального питання для ветеранів війни.

Президент підкреслив, що така державна допомога і пільги будуть синхронізованими і рівнозначними у відповідних указах президентів України, Росії і Білорусі.

Нагадаємо, в лютому президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав розпорядження про проведення за узгодженням з Україною військового параду в Севастополі в ознаменування 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Читайте також:

ЧФ Росії розпочав підготовку до військового параду в Севастополі

У параді Перемоги в Севастополі вперше візьмуть участь кораблі Росії і України

9 травня в усіх містах-героях пройдуть військові паради
 

ВідеоЯнукович анонсував спільний з Росією військовий парад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: