Янукович анонсував своє турне Україною

Президент Віктор Янукович відвідає усі регіони держави, де буде говорити "про такі чутливі проблеми, як питання мови, історичних особливостей розвитку регіонів, свободи медіа".

Президент Віктор Янукович протягом найближчих кількох тижнів відвідає усі регіони держави, що провести "діалог з народом" про реформи в Україні.

"Впродовж наступних кількох тижнів я розпочну широкий діалог з народом України, аби допомогти людям зрозуміти мету нашої роботи та які переваги принесуть наші реформи кожному", - сказав президент, виступаючи в Києві з нагоди Дня Незалежності.

"Я відвідаю всі регіони України, щоб пояснювати і, безумовно, слухати. Ми зробимо постійно доступною інформацію про реформи та будемо надавати відповіді тим громадянам, у котрих виникатимуть запитання", - зазначив Янукович.

За його словами, "діалог та відкритість стануть запорукою формування обізнаного суспільства".

"Я роблю і робитиму усе від мене залежне, щоб Україна поступово перетворилася у державу, де культурне різноманіття регіонів не є перешкодою для того, щоб усі відчували себе патріотами своєї держави в рівній мірі", - зазначив глава держави.

"На останніх президентських виборах люди чітко заявили, що не хочуть продовження курсу, яким йшла Україна в роки правління Помаранчевої команди. Але зміни завжди болючі у короткостроковому вимірі і часто сприймаються у контексті "тепер і тільки зараз", - заявив Янукович.

Він наголосив, що "позитивний ефект реальних змін, які несуть із собою системні реформи, приходить лише через певний час - у середній та довгостроковій перспективі".

"Я вважаю, що ви всі знаєте, що все не відбувається, як кажуть, за одну ніч", - додав президент.

"Успіх реформ, утвердження демократії, неможливі без успішного гуманітарного розвитку. Ми повинні говорити про такі чутливі проблеми, як питання мови, історичних особливостей розвитку регіонів, свободи медіа", - резюмував Янукович.

Нагадаємо, також президент пообіцяв народу європейські пенсії. "Ми маємо на меті приєднання до ЄС, тому вимушені рахуватися з його політикою у пенсійному забезпеченні", - сказав він.

Крім того, Янукович зізнався, що планує переписати Конституцію - він бачить Україну з "сильним президентом, у якого є практичні важелі контролю" і "політично структурованим парламентом".

Читайте також:

Янукович пообіцяв українцям європейські пенсії

Янукович зізнався, що таки хоче переписати Конституцію

Янукович помолився за Україну в Києво-Печерській лаврі

Україна відзначає 19 років Незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: