Янукович, Азаров і Литвин проводять свої відпустки один біля одного

Вікторя Янукович, Микола Азаров та Володимир Литвин відпочивають у Криму: Азаров у 25 км від Януковича.

Президент Віктор Янукович, прем'єр-міністр Микола Азаров та спікер парламенту Володимир Литвин пішли у відпустку. Стало відомо, де відпочиває керівництво країни.

Азаров зупинився на держдачі № 7 в Місхорі. А президент перебуває на держдачі № 9 - це в Мухолатці. Від держдачі № 7 це десь 25 км. Прем'єрська дача була побудована в 60-ті роки (колись тут зупинявся Брежнєв, поки не став генсеком, і глава КДБ Юрій Андропов).

"Там величезна територія, столітній сосновий ліс. До закритого пляжу треба спускатися мало не на машині. При цьому, звичайно, держдача № 7 поступається з облаштування президентській дачі", - розповіло джерело в керівництві Криму. Як розповідав прес-секретар Азарова Віталій Лук'яненко, прем'єр любить плавати і ходити по горах.

Литвин відпочиває в Місхорі. Спікер грає у футбол, волейбол, плаває. "Але у відпустці йому доводиться і працювати: він читає документи, підписує, контролює ситуацію. 27 липня літав до Києва, зустрічався з патріархом Кирилом. А якщо щось екстрене - то відпустку перериває: минулого року, коли депутати вирішили зібрати позачергову сесію , він змушений був летіти до Києва. Якщо на цей раз нічого не трапиться, то в столиці Володимир Михайлович з'явиться напередодні Дня Незалежності ", - розповіли в його оточенні.

Читайте також:

Азаров пішов у відпустку

Де насправді відпочивають українські міністри

Янукович активно працює, незважаючи на відпустку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: