Янукович "без зайвого галасу" приєднає Україну до Євросоюзу

Президент похвалив Європейський союз як "оптимальну модель громадського розвитку, економіки, публічних інститутів".

Президент Віктор Янукович стверджує, що в перспективі Україна опиниться у складі Європейського союзу. Про це він заявив 14 грудня в ході наради керівників іноземних дипломатичних установ України.

Янукович заявив, що Євросоюз на сьогодні - оптимальна модель громадського розвитку. "Ми бачимо Європейський союз як оптимальну модель громадського розвитку, економіки, публічних інститутів і в перспективі, як наш спільний дім. Ми налагоджені без зайвого галасу досягати поставленої мети", - зазначив глава держави.

Президент також сказав, що хоче, щоб дипломатичні представництва вели активну роз'яснювальну роботу і розвіювали негативні стереотипи про Україну.

"Зовнішньополітична діяльність України має бути планомірною і системною. Зустрічі на найвищому рівні мають бути логічним завершенням роботи посольств і Міністерства закордонних справ. Ініціативи, які вносяться МЗС відносно України, мають бути не пустопорожніми, а далекоглядними", - підкреслив він.

Нагадаємо, керівництво Європейського союзу 22 листопада надало України план дій щодо безвізового режиму для короткострокових поїздок.

Читайте також:

У новому складі влади немає структури, яка відповідає за євроінтеграцію

Українці їздитимуть до Європи без віз вже наступного року

Екс-прем’єр Бельгії: місце України у ЄС, а не у Митному союзі

ВідеоЯнукович "без зайвого галасу" приєднає Україну до Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: