Янукович буде "Господа Бога молити" за позитивне для коаліції рішення суду

Президент сподівається, що за вироком Конституційного суду йому не доведеться розпускати ВР, і "хоча б 2,5 роки попрацювати".

Президент Віктор Янукович заявляє, що дуже хоче, сподівається і вірить, що Конституційний суд визнає чинну коаліцію у Верховній раді легітимною.

Про це Янукович заявив під час зустрічі з лідерами партій, громадських і політичних об’єднань, яка відбулася сьогодні в Адміністрації президента.

“Я хочу вам відверто сказати з цієї трибуни і всьому українському народу: я дуже хочу, щоб Конституційний суд прийняв позитивне рішення (стосовно коаліції у ВР – ред.), щоб у нас була стабільність, щоб у нас не було дострокових виборів, щоб ми хоча б 2,5 роки могли попрацювати. Я дуже цього хочу. Це вкрай необхідно нашій країні”, - сказав президент.

Він також піддав жорсткій критиці позицію політичних опонентів, які намагаються “забороненим шляхом впливати на КС, розповідаючи, що хтось ходить у цей суд з мільйонами. Це все брехня”, - наголосив Янукович і висловив сподівання, що Конституційний суд ухвалить рішення “десь за тиждень”.

“Безумовно, якщо КС прийме негативне рішення, я його виконаю як гарант Конституції. Це означатиме, що ми найближчим часом після відповідних консультацій підемо на дострокові (парламентські) вибори. Це дуже погано для країни. Але це буде вимушене рішення. Сподіваюся, вірю, буду Господа Бога молити, щоб цього не сталося”, - сказав Янукович.

Раніше президент неодноразово заявляв, що готовий оголосити нові парламентські вибори, якщо Конституційний суд ухвалить рішення, що ставить під сумнів легітимність коаліції.

Нагадаємо, 11 березня у парламенті було оголошено про створення коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи". До її складу увійшли фракції Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина та окремі народні депутати, загалом - 235 осіб.

Того ж дня до Конституційного суду України надійшло конституційне подання 56 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень статті 61 Регламенту Верховної ради України, затвердженого Законом України "Про Регламент Верховної ради України" від 10 лютого 2010 року № 1861–VI, в редакції Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про Регламент Верховної ради України" від 9 березня 2010 року № 1952–VI.

Читайте також:

Янукович розпустить Раду, якщо КС визнає коаліцію нелегітимною

Нові правила формування коаліції оскаржили в Конституційному суді

Янукович підписав нові правила формування коаліції

ВідеоЯнукович буде "Господа Бога молити" за коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: