Янукович: цей рік стане для України рубіконом

Президент нагадав уряду, що на диво сподіватися не варто, рік буде складним та вирішальним. Тому він закликав всіх працювати.

Президент Віктор Янукович заявив, що 2011 рік розглядає як своєрідний Рубікон у розвитку нашої країни. Це він сказав під час засідання Керуючої ради Комітету з економічних реформ.

"Саме в цьому році процес економічних реформ, започаткований нами в середині минулого року, має стати незворотнім", – заявив Віктор Янукович.

За словами президента, Комітет реформ і його Керуюча рада будуть виконувати роль "реформаторського штабу", де концентруються усі ідеї та наробки, і водночас – забезпечується оперативне реагування на той чи інший напрямок реформи.

"Маємо враховувати, що цей рік буде дуже складним в соціально-економічному вимірі. Тобто нам не треба сподіватися, що буде якесь диво. Нам його не треба чекати. Шлях реформ ми розпочали в складних соціально-економічних умовах. І 2011 рік не буде для нас простим. Тому з самого початку ми повинні розраховувати на власні сили, врахувати помилки, які ми робили в минулому році. Я маю на увазі недоліки у співпраці з громадськими організаціями, місцевими органами самоврядування", – зазначив Віктор Янукович.

Він також доручив Миколі Азарову завершення розробки та прийняття усіх необхідних нормативно-правових актів, спрямованих на повноцінне впровадження Податкового кодексу, оскільки, на думку президента, підприємці поки не відчули реальних змін.

Читайте також:

Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

У Європі побачили, що Янукович ефективно управляє Україною

Через реформи Януковича політики послали Україну в ж...

ВідеоЯнукович: цей рік стане для України рубіконом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: