Янукович - чиновникам: не можна так безбожно красти

Президент закликав керівництво західних областей викорінювати корупцію й наводити порядок.

Президент Віктор Янукович вимагає повернути у бюджет кошти, не витрачені на ліквідацію наслідків стихійних лих у західних регіонах України. На його думку, гроші розікрадені. Про це він сказав, виступаючи на засіданні регіонального комітету з економічних реформ у Львові.

Президент зазначив, що місцева влада Львівщини вже почала ставити йому завдання, що потрібно зробити, і просить дати побільше грошей. "А чому у Львівській області близько 300 об’єктів недобудовані, на які вже були виділені гроші? Дайте мені відповідь, скільки ви можете повернути з тих грошей, які вкрадені тут у Львівській області?", - запитав Янукович, звертаючись до керівництва Львівщини.

При цьому президент наголосив, що його зауваження стосується не тільки Львівської області, а й західного регіону загалом. "Я від вас не почув, куди поділися гроші, виділені на подолання наслідків стихійних лих. Ви повинні повернути ці гроші у бюджет. Хоча б частину треба повернути", - сказав Янукович.

"Не можна так безбожно красти. Тут йдеться не про партійні кольори, бо корупція не має кольору. Якщо ми не будемо наводити порядок, робити, щоб цього ганебного явища не було, ми ніколи не наведемо лад у нашій державі", - заявив він.

Читайте також:

Герман: корупцію, про яку пишуть американці, Янукович уже поборов

Янукович пригрозив губернаторам проблемами зі здоров'ям

Янукович: корупцією в Україні займається не більше 5% громадян

ВідеоЯнукович - чиновникам: не можна так безбожно красти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: