Янукович чотири дні проведе в Японії: програма візиту

У рамках візиту Янукович планує підписати низки двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення співробітництва,, а також досягти низки домовленостей в гуманітарній сфері, технологічній та інвестиційній.

18-21 січня 2011 президент Віктор Янукович відвідає Японію з офіційним візитом. Про це заявив глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

"Візит сприятиме подальшому розвитку та інтенсифікації двостороннього політичного діалогу на найвищому рівні, розширенню науково-технічного, культурно-гуманітарного та торговельно-економічного співробітництва, зокрема шляхом залучення кредитно-фінансових, інвестиційних і технологічних можливостей Японії для забезпечення модернізації української економіки, розвитку економічної, соціальної і транспортної інфраструктури України", - наголосив Льовочкін.

18–19 січня президент перебуватиме у м. Токіо, де планується аудієнція в Імператора Японії Акіхіто, проведення комплексних переговорів з Прем’єр-міністром Японії Каном та зустрічей зі Спікером Палати представників Парламенту Японії Т.Йокоміті та Головою Палати радників Парламенту Японії Нісіока. У ході згаданих заходів буде обговорено широкий спектр питань співробітництва між Україною та Японією та визначено алгоритм спільних дій на перспективу.

19–21 січня Глава держави відвідає мм. Кіото та Осака.

Як зазначив Сергій Льовочкін, програма перебування Глави Української держави передбачає, серед іншого, зустріч з керівництвом префектур і міст Кіото та Осака, в ході яких будуть обговорені перспективні напрямки взаємодії, передусім – на міжрегіональному рівні.

Крім того, запланований виступ президента України щодо поточної ситуації в Україні та її зовнішньополітичних пріоритетів перед професорсько-викладацькими та студентськими колами одного з провідних вищих навчальних закладів Японії – Кіотського університету.

Глава Адміністрації президента повідомив, що у рамках візиту Віктора Януковича до Японії передбачається підписання низки двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення співробітництва та реалізацію конкретних проектів, зокрема Спільної заяви щодо українсько-японського глобального партнерства та Кредитної Угоди між Публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» (Укрексімбанк) та Японським банком міжнародного співробітництва (ЯБМС) щодо відкриття другої кредитної лінії.

Чільна увага в ході візиту приділятиметься уможливленню залучення потужних інвестиційних та технологічних можливостей Японії та її адміністративних одиниць для забезпечення модернізації української економіки, розвитку інфраструктури, започаткування конкретних масштабних спільних проектів, зокрема в рамках підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, а також прийняття рішень стосовно створення сприятливих умов для подальшого зростання обсягів двостороннього товарообігу.

Крім того, Льовочкін зазначив, що планується також досягти низки домовленостей в гуманітарній сфері, зокрема щодо проведення у 2012 році Місяця культури України в Японії і Місяця культури Японії в Україні з нагоди святкування 20-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома державами.

Нагадаємо, 12 січня Віктор Янукович дав інтерв'ю представникам провідних японських ЗМІ.

Читайте також:

Тимошенко поскаржилася японцям на диктаторський режим Януковича

Ахметов виступив за те, щоб Янукович звітував про свої витрати

ЄС пригрозив заморозити відносини з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: