Янукович дав Азарову настанову, про що говорити з Путіним

Янукович поставив низку ключових питань, котрі необхідно обговорити прем’єр-міністру Азарову з російським прем’єром Володимиром Путіним.

Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єра Миколи Азарова зберегти динаміку товарообігу між Україною і Росією.

Про це йшлося під час розмови президента і прем'єра, напередодні візиту глави уряду до Росії, повідомляє прес-служба президента.

"Я хотів би від вас почути, які перспективи, що нам треба зробити, щоб зберегти ту динаміку зростання товарообігу між нашими країнами, яка фактично з цього року збільшується порівняно з минулим роком", - зазначив Янукович.

Крім того, повідомляється, що під час зустрічі президент та прем'єр намітили низку ключових питань, котрі необхідно обговорити з прем'єром Росії Володимиром Путіним.

"Безумовно, наша позиція спрямована на поглиблення та зміцнення двосторонніх відносин, розвиток співпраці. І ці теми, звичайно, будуть головними у наших переговорах", - зазначив Азаров.

Водночас Азаров після зустрічі з Януковичем зазначив: “Глава держави намітив низку ключових питань, котрі необхідно обговорити з прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним”.

За його словами, безумовно, позиція України спрямована на поглиблення та зміцнення двосторонніх відносин, розвиток співпраці. І ці теми, звичайно, будуть головними у наших переговорах.

Читайте також:

Україна і Росія не змогли поділити Азовське море та Керченську протоку

Україна і Росія погодили декларацію про стратегічне партнерство

Україна відгородиться від Росії у вересні

Село в Донецькій області хоче увійти до складу Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: