Янукович поклявся після виборів ні з ким не конфліктувати

Лідер ПР закликав виборців вимагати клятвенної обіцянки від кандидатів у президенти - не виводити людей на вулиці, не конфліктувати після оголошення результатів.

Претендентам на посаду президента необхідно домовитися про відмову від протистояння після виборів.

Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Вихід один: уже сьогодні, на етапі розгортання президентської кампанії, домовитися про те, що після оприлюднення офіційних результатів виборів основні претенденти на президентську посаду і політичні сили, які вони очолюють, відмовляються від будь-яких проявів конфронтації і починають виводити країну з глухого кута", - зазначив він.

При цьому Янукович пропонує українським виборцям стати гарантом подібної угоди, і заявляє про свою готовність відмовитися від спроб конфронтації після виборів.

"Я звертаюся до народу України із закликом категорично вимагати від кандидатів у президенти клятвеної обіцянки відмовитися від конфронтації зі своїми політичними опонентами відразу ж після оголошення результатів голосування", - зазначив він.

"Як кандидат у президенти від Партії регіонів, я даю таку обіцянку сьогодні", - заявив політик.

На думку Януковича, обраний у 2010 році президент, незалежно від того, яку силу він буде представляти, буде змушений шукати компроміс з політичними суперниками.

"Я впевнений, що і політики, які сьогодні перебувають при владі, чудово розуміють: якими б не були результати виборів президента, самотужки, без підтримки об'єднаного політикуму, новий глава держави не зможе вирішити основні проблеми країни", - заявив політик.

Нагадаєм, Віктор Янукович 1 жовтня у Макіївці Донецької області зустрівся з працівниками Макіївського коксохімічного заводу.

"Ми повинні бути сильними, ми повинні побудувати сильну державу, яку поважатимуть в світі, а ми знаємо, що поважають тільки сильних", - заявив на зустрічі Янукович.

Він підкреслив, що Партія регіонів може побудувати сильну державу і знає, як це потрібно зробити, на відміну від чинної влади.

"Ми можемо побудувати сильну державу своїми руками, чи ні? Звичайно, так! І ось тут я вам хочу сказати, що ми знаємо, як це потрібно робити. Чому? Бо ми в своєму житті багато чого своїми руками побудували", - пояснив Янукович.

Читайте також:

Янукович приїжджав до Макіївки "поглянути людям в очі і звірити годинник"

Янукович обіцяє робити все що Тимошенко, тільки навпаки

Янукович залишить Тимошенко посаду прем'єра за трьох умов

Критикуючи Тимошенко, Янукович від хвилювання переплутав слова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: