Янукович дав старт масштабним чисткам в уряді

Президент передав Кабміну списки чиновників, які, на його думку, мають бути звільнені. Уряд має вирішити усі кадрові питання до кінця тижня.

Президент Віктор Янукович доручив на засіданні Кабміну розглянути питання про кадрові чистки в міністерствах і відомствах. Про це глава держави заявив під час засідання Комітету з економічних реформ.

"Прем'єр-міністрові я передаю список на двох сторінках (з прізвищами чиновників у міністерствах, відомствах і урядових комітетах), розглянете його на засіданні Кабміну. І яке рішення ви ухвалите щодо їх подальшої роботи, таке я підтримаю", - сказав він.

За словами президента, він має в своєму розпорядженні повну інформацію про тих чиновників, які на своєму рівні "гальмують процес дерегуляції". "Такі люди не повинні працювати", - сказав глава держави.

Янукович доручив забезпечити відповідні перевірки до кінця поточного тижня. "Якщо потрібно когось звільнити, то звільніть. Що стосується заступників міністрів, то я звертаюся до міністрів, і доручаю тим, хто не виконав доручень Кабміну і економічного комітету, як мінімум забезпечити отримання догани. І це потрібно зробити до кінця тижня. А другої спроби не буде. Наступна картка буде червоною", - заявив президент.

Як відомо, Віктор Янукович зажадав від керівників органів державної влади в найстисліший термін скоротити кількість своїх заступників. "Я чекаю від вас пропозицій зі скорочення кількості заступників. Не може бути по 7-8-9 заступників голів обласних державних адміністрацій і заступників міністрів", - зазначив він.

Читайте також:

Янукович пригрозив урядовцям, що буде "різати по живому"

Тігіпко розповів, коли в Януковича впадуть рейтинги

Мер Ужгорода поставив Януковича в один ряд з Хмельницьким і Грушевським

ВідеоЯнукович дав старт масштабним чисткам в уряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: