Янукович дав уряду місяць на формування бюджету

Президент наполягає на тому, щоб у новому бюджеті було передбачено підвищення соціальних виплат.

Президент Віктор Янукович дав уряду 30 днів для формування державного бюджету на 2010 рік. "Соціальні виплати - це невідкладна справа, яка має бути відображена в бюджеті", - наголосив Янукович під час зустрічі із прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Прем'єр-міністр поінформував президента про перші результати внутрішнього аудиту - про стан справ у Державному казначействі, Пенсійному фонді. Янукович дав доручення про підготовку до міжнародного аудиту стану справ у країні, повыдомляэ прес-служба глави держави.

Президент отримав запевнення від керівника уряду, що зарплати і пенсії бюджетникам будуть виплачені вчасно і в повному обсязі.

На зустрічі йшлося про допомогу, яку держава повинна надати селянам під час весняно-польових робіт. Зокрема, Янукович наголосив на важливості надання фермерам дешевих кредитів.

Президент також обговорив з керівником уряду термінові заходи, які вживаються на виконання указу про попередження можливих затоплень територій.

"Тепер, коли ще мороз надворі, ми повинні зробити все для допомоги людям під час повеней, яких, згідно з прогнозами, не вдасться уникнути в кількох регіонах", - сказав Янукович.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров вже доручив міністру фінансів Федору Ярошенку невідкладно розпочати розробку проекту державного бюджету на 2010 рік.

Азаров ще до призначення главою уряду пообіцяв, що новий бюджет буде представлено в Раду не пізніше 11 квітня.

Читайте також:

Азаров пообіцяв підняти пенсії заднім числом

Україні загрожує друга хвиля кризи через проблеми з бюджетом

Литвин: Україна отримає новий бюджет не раніше травня

ВідеоЯнукович дав уряду місяць на формування бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: