Янукович: депутатів принизили

Віктор Янукович вважає, що голосування за спікера пройшло з численними порушеннями і було недемократичним.

На відео: Віктор Янукович висловлює свою думку щодо голосування за спікера

Віктор Янукович
УНІАН
Віктор Янукович вважає, що голосування за спікера було принизливим
"Прем`єр-міністр України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович називає принизливою процедуру голосування депутатів фракцій БЮТ і НУ-НС за голову Верховної ради.

Таку думку Янукович висловив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

Це дійство відображає реальний стан справ у коаліції, яку, на мій погляд, передчасно назвали демократичною. Та принизлива процедура, яку пройшли всі 227 депутатів, – це, швидше, казармова демократія, коли декілька постів перевіряють, як депутати проголосували", - сказав він.

Глава уряду нагадав, що відповідно до Конституції і регламенту Верховної ради обрання Голови ВР здійснюється в режимі таємного голосування.

У зв`язку з цим, на думку Януковича, коаліція демократичних сил не може бути ефективною. "Ми це знаємо з нашого попереднього досвіду. Сьогодні коаліція ще не відбулася, а популісти, яких досить у цій коаліції, вже починають давати оцінки уряду і перекручувати факти. Вони заздалегідь готують позицію із звинувачення своїх попередників у всіх проблемах", - припустив він.

Незважаючи на критику, Віктор Янукович все-таки привітав від імені уряду Арсенія Яценюка з обранням. "Арсеній Яценюк сьогодні відсутній, я не знаю, з яких причин. Я вважаю, що ми повинні привітати Арсенія Петровича з обранням – це член нашого уряду, міністр, і побажаємо йому успіхів у цій роботі", - сказав прем'єр.

Глава уряду вважає, що обрання голови Верховної ради покладе початок роботі парламенту.

"Це вкрай необхідно, бо політична криза, яка триває вже більш як 8 місяців, і економічна криза залежать від ефективності роботи всієї системи влади", - пояснив Янукович.

ВідеоЯнукович про "казарменну демократію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: