Янукович: державна казна порожня

За словами президента, дефіцит державного бюджету складає 12% ВВП, дефіцит Пенсійного фонду – майже 22 млрд гривень.

Президент Віктор Янукович заявив, що державна казна на сьогоднішній день порожня і багато напрямків життєдіяльності держави через це опинилися в критичному стані.

Глава держави в інтерв’ю журналістам у Криму запевнив, що всю інформацію про реальний економічний стан у державі буде оприлюднено, повідомляє прес-служба президента.

Янукович додав, що наразі поточна ситуація в країні "вивчається по багатьох напрямках".

"Скажу одне – казна порожня. Дефіцит державного бюджету – 12% ВВП, дефіцит Пенсійного фонду – майже 22 млрд", – сказав президент.

"Багато напрямків життєдіяльності держави знаходяться у тяжкому стані: вимиті обігові кошти, є великі борги по поверненню ПДВ. Як тільки буде вся інформація, її обов’язково буде оприлюднено", – додав Янукович.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна два роки жила з величезним дефіцитом державного бюджету і накопичила колосальний зовнішній борг. За словами прем'єра, в квітні на обслуговування боргу необхідно буде виплатити близько 6 млрд грн, у той час коли об'єм доходів загального фонду Державного бюджету складає близько 12 млрд грн. "Тобто половина доходів повинна піти на сплату боргів, а ще необхідно сплатити близько 700 млн доларів за російський газ", - сказав він.

Читайте також:

Азаров попросив ЄС про кредит у 20 мільярдів доларів

Україна візьме в борг 850 млн доларів, щоб залатати дірки в бюджеті

БЮТ: Азаров просить в МВФ 5 мільярдів на пенсії

Міністр фінансів: Тимошенко довела країну до катастрофи

ВідеоЯнукович: державна казна порожня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: