Янукович: директори шахт Донбасу продають душу дияволу

Лідер Партії регіонів розповів шахтарям Горлівки, що влада їх дурить, а профспілки вважають народ за бидло.

Напередодні виборів йде залякування директорів шахт владою. Про це на зустрічі з колективом шахти імені Леніна у Горловці заявив кандидат в президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Я ж багатьох з них знаю. Але я скажу так: на сьогоднішній день відсотків 90 соромлячись про це говорять, а відсотків 10 покидьків, зрадників шахтарів виконують те, що їм говорять, продають душу дияволу. Зраджують шахтарів. Але люди ж це бачать. Це бачать профспілки. Ми знаємо, що частину профспілок зробили кишеньковою. Народ, як то кажуть, за бидло вважають", - заявив Янукович.

Він також наголосив, що зараз розповсюджуються заяви про створення "Союзу шахтарів".

"Шахтарські колективи зараз викидають пачки заяв. Ми чудово розуміємо, що це балаканина чергова. Це, як то кажуть, на короткий період часу, щоб обдурити в черговий раз людей", - вважає кандидат в президенти.

За його словами, зараз також готується глобальний обман з приводу закону про престижність шахтарської праці. Він наголосив, що уряд зараз написав таємного листа зі вказівкою, щоб цей закон не набув чинності 1 січня. За його словами, сьогодні мета у "помаранчевої команди" одна: "за всяку ціну узяти владу в руки і продовжувати далі руйнувати цю країну".

Читайте також:

Агітаторам ПР наказали прославляти сміливість Януковича

Партія регіонів: любити Україну – не "мєлочь по карманам тиріть"

Однопартійці Януковича прагнуть бути схожими на його дружину

Чорновіл розкрив "яєчний теракт" проти Януковича

ВідеоЯнукович про директорів шахт Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: