Янукович допоміг організації конгресу російськомовної преси в Україні

Підготовка і проведення 13-го Конгресу Всесвітньої асоціації російськомовної преси пройде у Києві та Одесі за участю уряду України.

Президент Віктор Янукович доручив уряду надати сприяння 13-му конгресу Всесвітньої асоціації російськомовної преси. Відповідне розпорядження розміщено на офіційному сайті глави держави.

Відзначимо, що конгрес відбудеться 15-17 червня у Києві та Одесі.

Згідно наказу президента, Кабмін має надати візову підтримку делегатам конгресу, сприяти організації зустрічі та супроводження делегатів і офіційних гостей конгресу.

Крім того, уряд має опікуватись питаннями заходів безпеки, а також медичного і санітарно-епідемічного обслуговування у місцях проведення конгресу, вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, пов'язаних із підготовкою і проведенням конгресу.

Державному управлінню справами Янукович доручив сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних із відкриттям конгресу 15 червня та проживанням його делегатів у Києві.

Одеській облдержадміністрації доручено вжити в установленому порядку заходів з підготовки та сприяння належному проведенню в Одесі заходів конгресу 16 і 17 червня.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має забезпечити висвітлення заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням конгресу.

Читайте також:

Герман: Україна стане центром свободи слова

В Україні скасували акредитацію для закордонних журналістів

Депутати російської Держдуми з’їдуться відзначати 22 червня до Львова

Янукович зустрінеться з Мєдвєдєвим наприкінці червня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: