Янукович допоможе російській мові в Україні кульковою ручкою

Лідер ПР встиг пообіцяти україномовним співвітчизникам, що не забере в них право спілкуватися українською, і тепер вони не бояться.

Фракція Партії регіонів буде домагатися рівноправного використання російської мови нарівні з українською шляхом імплементації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.

Про це він сказав він в ефірі Миколаївської обласної державної телекомпанії в суботу.

"Ми будемо імплементувати Європейську хартію, яка практично зніме цю проблему (використання російської мови) і ми її скоро забудемо", - сказав політик.

"Для прийняття такого рішення в парламенті необхідно 226 голосів і потрібно, щоб президентська ручка була в надійній руці" - зазначив Янукович.

При цьому Янукович продемонстрував у правій руці кулькову ручку, маючи на увазі, в чиїй руці повинна бути ручка, яка підписує закон про імплементацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.

Крім того, він заявив, що вирішення питання про рівноправне функціонування російської мови на території України сьогодні не лякає жителів україномовних регіонів західної України.

"Коли я людям під час своїх поїздок в ці регіони пояснив, що в них ніхто не буде забирати право на володіння рідною мовою, право навчати дітей - вони з цим погодилися", - зазначив він.

Також, лідер Партії регіонів попередив, що наступного пленарного тижня очолювана ним фракція у Верховній Раді не дасть коаліційній більшості у парламенті забути про необхідність підвищення мінімальних зарплат і пенсій для найбідніших українців.

Про це він заявив відповідаючи на питання журналістів про мету та завдання фракції ПР у ВР на наступний пленарний тиждень.

Читайте також:

РФ відмовилась відправляти посла в Україну через "антиросійського" Ющенка

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

Кремль: Україна отруїла наші двосторонні відносини

Кремль не дозволить Україні переписувати спільну історію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: