Янукович допускає поступки в питанні створення зони вільної торгівлі з ЄС

Віктор Янукович не виключає, що Україна піде на поступки в переговорах про створення зони вільної торгівлі з країнами Євросоюзу, проте постарається мінімізувати їхні наслідки і відстояти інтереси національного виробника.

Процес створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом не повинен "потрясати економіку України".

Про це заявив президент Віктор Янукович в ефірі Шустер Live.

"Є цілі групи товарів дуже для нас чутливих, по яким європейці хочуть, щоб ми скасували мито. Можливо, ми й підемо на це, але терміни введення скасування цих мит ми розтягнемо на 10, а може й на 15 років", - сказав він.

"Якщо ми вже приймемо таке рішення, ми його будемо виконувати. І цей процес, він повинен йти. Але він не повинен завдавати якісь удари, потрясати економіку Україну", - зазначив Янукович.

"У результаті ми повинні знайти інші механізми, які будуть заміщати, тому що ми теж отримуємо доступ до європейського ринку. 500 мільйонів споживачів...Ми не хочемо мати дискримінацію на цих ринках", - заявив президент.

Як повідомлялося раніше, Віктор Янукович сподівається на підтримку Франції у переговорах з Євросоюзом про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Про це глава української держави заявив після переговорів з президентом Франції Ніколя Саркозі.

Як відомо, 1 жовтня Янукович заявив, що пропоновані Євросоюзом умови створення зони вільної торгівлі мало прийнятні для України, оскільки пов'язані зі значними витратами і одночасно втратами державного бюджету.

Читайте також:

Януковичу не подобаються запропоновані ЄС умови торгівлі

Європа більше не вірить, що Україна хоче вступити в ЄС

Київ і Брюссель почали "ключовий" етап переговорів про вільну торгівлю

Янукович попросив Саркозі допомогти Україні в переговорах з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: