Янукович доручив виділити з держбюджету кошти на утилізацію відходів

Янукович розпорядився про виділення коштів на утилізацію накопиченого на територiї України сміття.

Президент Вiктор Янукович доручив прем'єру Миколi Азарову внести до парламенту законопроект про загальнодержавну програму поводження з вiдходами та виділити кошти на їх утилізацію.

Про це повідомляється на сайті президента.

Янукович доручив Азарову передбачити пiд час пiдготовки змiн до держбюджету на поточний рiк i держбюджетiв на наступнi роки кошти, необхiднi для фiнансування заходiв, спрямованих на повне знищення накопичених на територiї України відходів.

Президент також доручив забезпечити вирiшення питання із знешкодження високотоксичних вiдходiв, якi зберiгаються на територiї держпiдприємства "Горлiвський хiмiчний завод" (Донецька область) i на територiї державного науково-виробничого пiдприємства "Захiд" (Київ).

Азарову також доручено забезпечити розробку та розгляд у встановленому порядку нацiонального плану виконання Стокгольмської конвенцiї про стiйкi органiчнi забруднювачi, ратифiкованої законом України вiд 18 квiтня 2007 року.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, майже 4% території України займають відходи різних видів. Вони не переробляються, а навпаки накопичуються. "4% території нашої держави зайняті відходами різних видів: це відходи від хімічної промисловості, побутові відходи, а також багато інших видів відходів", - наголосив глава комітету Верховної ради з питань екологічної політики Анатолій Семинога.

Читайте також:

4% території України займають сміттєзвалища

Європа переносить шкідливі виробництва на територію України

Янукович дозволив Росії возити через Україну ядерні відходи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: