Янукович доручив Генпрокуратурі розібратися зі свободою слова

Президент Віктор Янукович звернувся до генпрокурора Олександра Медведька з проханням проаналізувати всі "мінуси" та проблеми у сфері свободи слова.

Президент Віктор Янукович доручив Генеральній прокуратурі розібратися з проблемами свободи слова у всіх регіонах України.

Для обговорення проблем у цій сфері глава держави ініціював зустріч із представниками правоохоронних органів на початку липня.

"Я знаю, що ви проводите відповідну аналітичну роботу, і просив би вас у всіх регіонах в органах прокуратури розібратися, які в нас є проблеми, де ми отримали сьогодні мінуси, де є недоліки і над чим нам потрібно працювати. Це дуже важливо", - сказав Янукович на зустрічі з генпрокурором Олександром Медведьком і його першим заступником Віктором Пшонкою.

Зі свого боку, Медведько поінформував, що ГПУ вже проаналізувала ситуацію із захистом свободи слова в останні роки і найближчим часом оприлюднить ці дані. Сторони також окремо обговорили розслідування резонансних справ, зокрема і давніх.

"Нам потрібно провести аналіз, що робити з цим далі ... Це надзвичайно важливо, оскільки всі ці питання ... стосуються як суспільства загалом, так, безумовно, і ставлення до України в світі", – сказав президент.

Янукович також повідомив, що наразі триває підготовка низки законів щодо боротьби з корупцією, і запропонував Генпрокуратурі взяти участь у процесі підготовки цих документів.

Зазначимо, що після приходу Віктора Януковича до влади міжнародна організація "Репортери без кордонів" констатувала погіршення ситуації, пов'язаної зі свободою ЗМІ в Україні.

"Це виражається у нападах на журналістів та їх арештах. Ми отримали декілька заяв від українських журналістів про факти цензури з боку СБУ", - заявила керівник європейського бюро організації Ельзи Відаль. Крім того, на її думку, останнім часом серед журналістів істотно збільшилася самоцензура.

Читайте також:

Янукович призначив начальником розвідки чоловіка Олени Лукаш

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Азаров назвав свободу слова "фундаментальною цінністю"

У центрі Києва журналісти провели "Марш за свободу слова"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: