Янукович доручив готувати документи про кордон з Росією

Янукович планує найближчим часом вирішити питання кордонів, Чорноморського флоту РФ та економіки. МЗС уже готує документи.

Президент Віктор Янукович доручив МЗС остаточно узгодити з Росією проект Декларації про зміст українсько-російського стратегічного партнерства, зокрема - питання кордонів.

Як повідомляє прес-служба президента, документ буде підписаний на п'ятому засіданні міждержавної комісії.

Також планується активізувати переговори з питань Чорноморського флоту РФ. Буде затверджено перелік угод, які повинні бути підписані в першу чергу.

Доручено підготувати до підписання Програму економічного співробітництва України і Росії на 2011-2020 роки.

Україна і Росія рухаються до спрощення процедури перетину кордону жителями прикордонних територій. Доручено підготувати до підписання проекти угод про перетин кордону і про співпрацю в розвитку прикордонних пунктів пропуску.

Також Янукович доручив низці керівників центральних органів виконавчої влади підготувати пропозиції щодо проектів, які можуть бути реалізовані спільно Україною і Російською Федерацією з третіми країнами, а також з Європейським Союзом, для подальшого їх обговорення з російською стороною в рамках галузевих підкомісій Комітету з питань економічного співробітництва УРМК .

Читайте також:

Замість мосту через Керченську протоку можуть збудувати тунель

Україна відбере в Молдови порт на Дунаї

Росія відмовилась проводити морський кордон з Україною

Знайдено унікальну мапу кордонів України 1918 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: