Янукович доручив готуватися до евакуації українців з Японії

Президент доручив уряду вивчити всi можливі шляхи для евакуацiї українцiв а також для надання постраждалiй вiд стихiї Японiї допомоги.

Президент Вiктор Янукович доручив уряду вивчити шляхи можливої евакуацiї спiввiтчизникiв iз постраждалої вiд стихiї Японiї. Про це 15 березня повiдомив прес-секретар МЗС Олександр Дикусаров.

"Президент України Вiктор Янукович сьогоднi дав вiдповiдне доручення уряду країни вiдпрацювати протягом одного дня всi питання, пов'язанi з наданням постраждалiй вiд стихiї Японiї допомоги з боку України, вивчити питання евакуацiї наших громадян iз територiї цiєї країни в разi погiршення ситуацiї з безпекою й у разi звернень українських громадян", - сказав Дикусаров.

Вiн додав, що йдеться про вивчення всiх можливих шляхiв, якi можуть бути використанi для евакуацiї українцiв з Японiї.

Дикусаров повiдомив, що наразi, за уточненими даними, в Японiї офiцiйно зареєстрованi 1590 громадян України. На консульському облiку перебувають 519 українцiв.

Зазначимо, Україна готова надати усю необхідну допомогу Японії, що постраждала від стихійного лиха. Мобільно-рятувальний центр МНС (45 рятувальників, 2 одиниці техніки з усім необхідним обладнанням, а також 6 службових собак для пошуку людей) приведений у стан повної готовності для відправки до найбільш постраждалих регіонів Японії.

Землетрус магнітудою 8,9 стався в Японії 11 березня, він викликав цунамі понад десять метрів. На АЕС "Фукусіма-1" і "Фукусіма-2" після землетрусу був введений режим НС через виходи з ладу систем охолодження. Число загиблих і зниклих безвісти в результаті землетрусу сягає кілька тисяч осіб.

Слідкуйте за новинами про потужний землетрус і цунамі в Японії тут.

Читайте також:

ВідеоЯнукович доручив готуватися до евакуації українців з Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: