Янукович доручив міліції розібратися з харківськими бюлетенями

Президент доручив правоохоронним органам розібратися у ситуації з харківськими бюлетенями і дати правову оцінку наведеним фактам, наголосивши, що він - "за чесні вибори".

Президент Віктор Янукович доручив правоохоронним органам розібратися у ситуації, яка склалася у Харкові з друком виборчих бюлетенів.

Про це в понеділок повідомляє прес-служба президента.

"У зв'язку із повідомленнями про ймовірні порушення законодавства під час виготовлення виборчих бюлетенів у Харкові президент доручив правоохоронним органам розібратися у ситуації і дати правову оцінку наведеним фактам", - сказано в повідомленні.

В документі нагадується, що Янукович виступає за проведення чесних, прозорих, демократичних виборів.

Президент наголосив на неприпустимості порушення законодавства."Всі складові виборчого процесу повинні базуватися виключно на законі про вибори", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, 23 жовтня народні депутати від БЮТ Володимир Філенко і Олексій Логвиненко викликали оперативно-слідчу групу до типографії "Фоліо-плюс " у Харкові, де був виявлений факт друкування неврахованих виборчих бюлетенів.

Юлія Тимошенко уже виступила з вимогою до президента про порушення кримінальної справи за фактом незаконного друку в Харкові виборчих бюлетенів.

За її словами, про виявлений факт поінформовані європейські інститути, міжнародні та внутрішні спостерігачі за виборами.

Читайте також:

БЮТ заявив про друк фальшивих бюлетенів у Харкові

Тимошенко: влада на цих виборах випробовує майбутні технології

 У Харкові повторно побили члена виборчого штабу "Батьківщини"

Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: