Янукович доручив переписати Конституцію

Президент доручив підготувати та внести на розгляд Ради проект змін до Конституції, з урахуванням висновків Венеціанської комісії та резолюції ПАРЄ.

Президент Віктор Янукович доручив підготувати і внести на розгляд Верховної ради проект закону "Про внесення змін до Конституції".

Зміни до Конституції мають бути внесені з урахуванням висновків Венеціанської комісії та резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи, повідомила прес-служба глави держави.

У повідомленні зазначено, що "на виконання домовленостей, досягнутих 27 квітня під час робочого візиту Януковича до Франції для участі у другій частині сесії ПАРЄ, та за результатами зустрічей з керівництвом Ради Європи, глава держави дав уряду низку доручень".

Зокрема, "з метою адаптації виборчого законодавства до європейських стандартів та з урахуванням висновків Венеціанської комісії урядовці повинні підготувати та подати на розгляд президенту пропозиції щодо внесення необхідних змін до відповідних законів та доцільності їх кодифікації".

Ще одне доручення стосується забезпечення врахування висновків Венеціанської комісії під час розробки законопроектів у рамках реформування судової системи, йдеться у повідомленні.

"Також мають бути доопрацьовані та внесені на розгляд Верховної ради проекти законів про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ, про захист професійної діяльності журналістів та про внесення змін до закону "Про інформацію", - зазначила прес-служба.

"Ще один законопроект, котрий має бути підготовлений відповідно до висновків Венеціанської комісії і рекомендацій ПАРЄ та внесений в установленому порядку на розгляд Верховної ради, - нова редакція закону про прокуратуру", - пояснюється в повідомленні.

Президент доручив також доопрацювати та внести на розгляд парламенту проект Кримінального процесуального кодексу.

Читайте також:

У Раду внесено постанову про імпічмент Януковичу

Турчинов: Янукович збирається повернути Конституцію часів Кучми

Тимошенко хоче повернути стару Конституцію

У бюджеті-2010 витрати на Януковича й чиновників збільшені на сотні мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: