Янукович побудує в музеї Шевченка вертолітний майданчик

Крім будівництва вертолітного майданчика глава держави наголосив на необхідності побудови на території музею сучасного готелю для прийому гостей із усього світу та річкового вокзалу на Дніпрі.

Президент Віктор Янукович доручив побудувати на території музею Шевченка в Каневі вертолітний майданчик. Про це він заявив на засіданні Громадської гуманітарної ради, яке відбулося в Києві.

"Потрібно побудувати вертолітний майданчик. Літаки там, звичайно, не можуть сідати, а вертольоти зможуть", - зазначив він.

Крім будівництва вертолітного майданчика глава держави наголосив на необхідності побудови на території музею сучасного готелю для прийому гостей із усього світу та річкового вокзалу на Дніпрі.

"Потрібно все відпрацювати, щоб люди не проїжджали повз Канів", - наголосив Янукович і доручив міністру культури і туризму відпрацювати туристичний маршрут, головним пунктом якого повинен стати Шевченківський національний заповідник.

"Ми зробимо там перлину світового рівня", - пообіцяв президент.

Янукович також виступив з ініціативою проводити на території реконструйованого Шевченківського національного заповідника деякі виїзні засідання Громадської гуманітарної ради. За його словами, було б непогано, щоб наступне засідання вже пройшло там.

"Кожний раз, коли ми будемо там засідати, ми будемо стояти перед Кобзарем і думати, чи тим шляхом ми йдемо", - зауважив Янукович і доручив заступнику глави своєї адміністрації, секретарю Громадської гуманітарної ради Ганні Герман підготувати пропозиції щодо тематики наступного засідання на території реконструйованого музею.

Він констатував, що Шевченківський музей у Каневі потребує оновлення та розвитку експозиції, зокрема йдеться про твори самого Тараса Шевченка та експонати, пов'язані з ним.

На думку президента, такі експонати необхідно шукати як на території України, так і за кордоном. "І це завдання стоятиме перед дипломатами і перед президентом, і перед іншими, хто буде їздити країнами, де зібрані українські національні реліквії", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, 23 серпня президент Віктор Янукович взяв участь у відкритті оновленого будинку-музею Тараса Шевченка в Каневі. У своїй урочистій промові президент назвав Кобзаря "культовою постаттю, особою номер один в Російській імперії".

На реконструкцію музею Тараса Шевченка з держбюджету було витрачено 66 мільйонів 836 тисяч гривень.

Читайте також:

Музей Шевченка обійшовся державі у 67 мільйонів

Янукович назвав Шевченка культовою постаттю Російської імперії

Янукович переплутав роки народження і смерті Шевченка (відео)

Янукович створив раду з питань відзначення 200-річчя Шевченка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: