Янукович доручив розробити нову стратегію нацбезпеки

Віктор Янукович доручив розробити нову стратегію національної безпеки.

Президент Віктор Янукович доручив розробити нову стратегію національної безпеки України.

Про це повідомив народний депутат, член фракції Партії регіонів, Анатолій Кінах в ефірі одного з українських телеканалів.

Зокрема, він заявив про це в контексті запланованого на 21-24 вересня візиту президента України до Нью-Йорку для участі у 65-й сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Під час асамблеї, зокрема, відбудеться саміт глав держав та урядів світу, присвяченому цілям розвитку тисячоліття.

В свою чергу правозахистник і політв'язень Левко Лук'яненко вітає ініціативу адміністрації президента Віктора Януковича розсекретити списки тих, хто в радянські часи співпрацював з КДБ, але вважає це завдання важкоздійсненним.

17 вересня заступник голови адміністрації президента Ганна Герман заявила, що відомство має намір розсекретити архівні матеріали про тих, хто співпрацював з КДБ, щоб "очистити суспільство і підвищити довіру до влади". За її словами, в країні буде розроблений закон, який передбачає передачу архівних матеріалів спецслужб до Інституту національної пам'яті.

"Багато людей, які зараз займають високі посади і мають авторитет у суспільстві, були агентами КДБ. Вони не зацікавлені, щоб такі списки були відкриті, оскільки їм (зараз) було б соромно за свої вчинки", - сказав Лук'яненко.

Колишній політв'язень також зазначив, що розсекречувати для громадськості треба тільки списки тих агентів радянських спецслужб, які в даний час знаходяться на державних посадах.

Читайте також:

Лук'яненко не вірить, що Януковичу вдасться очистити владу від агентів КДБ

Адміністрація Януковича пообіцяла очистити суспільство від колишніх кадебістів

Затриманий львівський історик "накопав" матеріали вербування КДБ

У БЮТ побачили в затримані львівського історика руку Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: