Янукович досяг нинішніх результатів на виборах за рахунок пасивності виборця центральної та західної України, - експерт

Янукович досг позитивних результатів на виборах перш за все за рахунок мешканців центральної та західної України.

Віктор Янукович
УНІАН
Янукович досяг нинішніх результатів на виборах за рахунок пасивності виборця центральної та західної України.
Янукович зміг досягти нинішніх позитивних результатів на виборах перш за все за рахунок мешканців центральної та західної України, які пішли на поводу у політтехнологів, не прийшовши на вибори чи проголосував проти всіх. Так прокоментував результати виборів заступник Директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

«Сьогодні можна впевнено говорити, що до влади Януковича змогли привести виборці Києва, Полтави, Львова та Рівного, приєднавшись до глобальної технологічною схемою про відсутність реального вибору в другому турі. Низька явка в центральній Україні, готовність до продажу голосів і голосування проти всіх - ось причина невтішних результатів Тимошенко. Ніхто з експертів не сумнівався, що на сході команда Януковича буде доводить вибори до абсурду, вичавлюючи з Донбасу стільки відсотків, скільки їм потрібно буде для перемоги. Однак в центральній і західній Україні виборець не був так мотивований як на Донбасі».

На думку Голобуцького результати виборів свідчать про те, що відправити Тимошенко в опозицію і чекати там від неї конструктивної чи навіть пасивної позиції не варто - це не дозволить зробити рівень її підтримки по країні. «Вже зараз зрозуміло, що Тимошенко буде не просто виштовхнути в опозицію. Та й там вона буде займати настільки жорстку позицію, що команда Януковича не зможе насолоджуватися владою. Рівень громадської підтримки гіпотетичної опозиції в особі Тимошенко буде настільки високий, що вже на найближчих виборах можна буде говорити про радикальну реванш БЮТ. При чому це буде стосуватися не тільки традиційних бютівських регіонів, але і Харківщини, Донбасу, Криму».

Читайте також:

Експерт: Технології на виборах на Донбасі спрямовані на підвищення явки виборців

У ЦВК побачили підстави для перерахунку голосів

БЮТ готовий одночасно перерахувати голоси у Львівській і Донецькій областях

На виборах Янукович дав 101 обіцянку, 70% з них - нереальні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: