Янукович довірив Табачнику створення українських електронних підручників

Янукович доручив Табачнику підтримати ініціативу Добкіна по випуску українських електронних підручників у Харкові.

Державне підприємство "Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка" (ДП ХПЗ ім. Т. Г. Шевченка, Харків) може зайнятися випуском електронних підручників.

Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Добкін.

На засіданні регіонального комітету з економічних реформ за участю президента Віктора Януковича у Харкові він зазначив, що проект називається "Відкритий світ".

За його словами, на розробку в США експериментального зразка пристрою, який планується виробляти, було витрачено 60 млн дол. Добкін повідомив, що вартість одного пристрою разом з програмним забезпеченням і методичним матеріалом становитиме близько 1600 грн, термін окупності - півроку. Він зазначив, що пілотний проект із розробки і дослідного виробництва електронних підручників за підтримки президента та Агентства з інвестицій і управління національними проектами можна буде здійснити за 9 місяців.

У реалізації та подальшому розвитку цього проекту зацікавлені також представники компанії "Microsoft-Україна", заявив Добкін. Зокрема, йдеться про розробку і виробництві спільно з "Microsoft" нових електронних пристроїв та комп'ютерної техніки для західного ринку.

"Цю регіональну ініціативу треба підтримати і підключитися міністерству повністю до цього", - вислухавши доповідь, сказав Янукович, звертаючись до міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Читайте також:

Міносвіти змусило автора підручника з історії відбілити Росію

Табачник: у дефіциті україномовних підручників винна Тимошенко

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: