Янукович довів Вітренко до нудоти  "єзуїтською посмішкою і дебільними заявами"

Вітренко обурена, що "підлий і абсолютно безграмотний" Янукович "годує казками" Мєдвєдєва і Росію.

Лідер прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Наталія Вітренко обурена тим, що президент Віктор Янукович відповів відмовою на пропозицію президента РФ Дмитра Мєдвєдєва вступити в Митний союз і Єдиний економічний простір з Росією, Білорусією і Казахстаном. Причому, як заявляє Вітренко, зробив це з єзуїтською посмішкою, від якої її нудить.

Про це лідер ПСПУ пише на сайті партії. "З єзуїтською посмішкою на обличчі, абсолютно безграмотний в конституційному праві, президент Янукович в черговий раз сховав відмову від вступу України в ЄЕП за ширму необхідності виконання якихось процедур, пов'язаних зі зміною Конституції України", - обурена Вітренко.

"Не знаю, як це сприйняв президент Росії юрист Мєдвєдєв, але мене підлість Януковича підірвала", - заявляє лідер ПСПУ.

"Незважаючи на численні зустрічі президентів Росії Мєдвєдєва і Україною Януковича, незважаючи на їхні посмішки і рукостискання, Україні не просто продовжує відрив від Росії і курс у НАТО, а прискорює його", - заявляє Вітренко.

На її думку, "розкручений російськими політиками та ЗМІ міф про те, що Янукович - проросійський президент, давно луснув під вагою фактів його прозахідної, пронатовської політики".

Вона впевнена, що "набагато чесніше Януковичу було б сказати, що він особисто, Партія регіонів в цілому, та ще в союзі з комуністами і Блоком Литвина, є, по суті, русофобським прозахідними політичними силами, які вірно продовжують курс Ющенка і Тимошенко, вірно служать Вашингтону і Брюсселю, і в їхні плани ніяка інтеграція Україна ні в Митний союз, ні в ЄЕП, ні в союзну державу, не входить".

Вітренко також вказує, що в травні 1997 року Україна підписала Договір з Російською Федерацією про дружбу, співпрацю і партнерство, 13-а стаття якого визначила міжнародне зобов'язання України на економічну інтеграцію з Росією.

"Ось чому дебільна заява Януковича - це свідчення узурпації влади для здійснення західного сценарію відриву України від Росії", - переконана лідер ПСПУ.

"Може, Дмитру Анатолійовичу і подобаються такі застільні казки Януковича. А мене від них нудить ...", - підсумовує Вітренко.

Нагадаємо, що ще у червні члени Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) на чолі з Наталією Вітренко підготували звернення до Віктора Януковича з вимогами виконати обіцянки, дані в ході президентської виборчої кампанії.

Від президента Віктора Януковича, Верховної ради і Кабінету міністрів вимагалося протягом місяця підготувати і прийняти нормативні документи, що забезпечують повноформатне входження України в Єдиний економічний простір і Митний союз.

Читайте також:

 Вітренко готова об’єднатися з "натовкою і бандерівкою" Тимошенко проти Януковича

Янукович розповів, як зблизив Росію з НАТО

Вітренко обрали лідером православних жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: