Янукович дозволив існування в Раді кількох опозицій

Президент підписав зміни до регламенту Верховної ради, що передбачають функціонування в парламенті кількох опозиційних депутатських об’єднань.

Президент Віктор Янукович схвалив рішення Верховної ради, що передбачає функціонування в парламенті кількох опозиційних депутатських об’єднань.

Як повідомила прес-служба президента, Янукович підписав прийнятий парламентом закон "Про внесення змін до регламенту Верховної ради".

Документ встановлює, що суб'єктами опозиційної діяльності в парламенті є депутатські фракції, які прийняли рішення про опозиційність, а також опозиційні об'єднання депутатських фракцій.

Нагадаємо, цей закон був прийнятий Радою 27 квітня, ним парламент установив, що фракції, які прийняли рішення про опозиційність і отримали права опозиції, можуть ухвалювати рішення щодо створення опозиційного об'єднання депутатських фракцій.

ВР встановила також, що позафракційні депутати можуть об'єднуватися в депутатську групу позафракційних.

За депутатською групою позафракційних депутатів у кількості 15 і більше осіб закріплюється право на участь у засіданнях погоджувальної ради із правом стверджувального голосу, на подачу пропозицій про кількісний та персональний склад парламентських комісій.

Читайте також:

У Партії регіонів Тимошенко порівняли з Бен Ладеном

Янукович: вся країна скоро шукатиме спасіння від Тимошенко

Янукович доручив армії забезпечити гарну погоду на 9 травня

Супротивники Януковича створять "Комітет порятунку України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: