Янукович дозволив Ющенку проживати у резиденції у Конча-Заспі

Віктор Ющенко продовжує жити в президентській резиденції в Конча-Заспі під Києвом. Його будинок у Нових Безрадичах ремонтують після пожежі.

Екс-президент України Віктор Ющенко продовжує жити в президентській резиденції в Конча-Заспі під Києвом.

Крім того, Ющенко володіє будинком у селі Нові Безрадичі в 35 кілометрах від Києва. Однак, за інформацією видання, Ющенко зараз більше часу проводить за кордоном.

Kyiv Post зазначає, що Ющенко послідував прикладу своїх попередників: Леонід Кучма і Леонід Кравчук також залишили за собою державні резиденції після закінчення терміну своєї президентської каденції.

Прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова повідомила, що екс-президент не буде жити там постійно.

"Ющенко проживає в Конча-Заспі тимчасово, поки його будинок у Нових Безрадичах не відремонтують після пожежі, що сталася в квітні. Чи український президент повинен жити на вулиці? Треба ставитися до президента України з повагою", - сказала Ванникова, яка, як пише видання, не змогла пояснити, чому Ющенко не вибрав для тимчасового проживання свою київську квартиру або дачу поблизу Яремча.

Раніше Ющенко заявляв, що погодиться з будь-яким рішенням Януковича щодо свого подальшого проживання.

"Як розпорядиться майбутній президент по відношенню до мене - це питання до нього. Скаже на вокзалі, буду на вокзалі, скаже за законом, є таке рішення - я його прийму", - заявив він.

Нагадаємо, у розпорядженні Віктора Ющенка опинилися і дача в Конча-Заспі, і водії, і кухарі. Саме на нинішній дачі Ющенка жив Кучма в роки свого президентства, а після відходу з поста отримав інший будинок.

Раніше депутат від ПР Михайло Папієв заявляв, що в Україні до цих пір немає закону про президента, і ще не було випадків, щоб президента через рік виселяли.

Читайте також:

За Ющенком залишать прислугу, дачу і 40 тисяч гривень щомісяця

Ющенко готовий жити на вокзалі, якщо так вирішить Янукович

У гості до Ющенка тепер можна потрапити за 50 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: