Янукович: думка західників політиків не вплине на справу Тимошенко

Віктор Янукович упевнений, що обговорення судового процесу над Юлією Тимошенко на рiвнi глав рiзних держав не вплине на рiшення українського суду.

Обговорення судового процесу на рівні глав західних держав не вплине на перебіг судового процесу у справі Тимошенко, впевнений президент Віктор Янукович.

"Наше обговорення з будь-ким цього питання не впливатиме на рішення суду. І це європейська норма, це норма демократичних країн: влада не повинна втручатися в судову систему. І це також моя принципова позиція", - заявив Янукович.

Президент висловив переконання, що новий Кримінальний процесуальний кодекс покращить у цілому ситуацію в цих питаннях, зокрема зрівняє у правах сторону захисту і сторону обвинувачення.

"Я переконаний в тому, що майбутній Кримінальний процесуальний кодекс, який зараз проходить експертизу в міжнародних установах, в тому числі Венеціанській комісії, покращить ситуацію в цілому у кримінально-процесуальних питаннях", - зазначив президент.

Раніше Печерський райсуд Києва зареєстрував заяву Юлії Тимошенко з проханням порушити кримінальну справу проти Віктора Януковича за його діяльність на посаді прем'єра у 2007 році.

Нагадаємо, радник президента Дмитро Видрін в інтерв'ю ТСН.ua не виключив що Віктор Янукович може попросити суддю змінити екс-прем'єру запобіжній захід під свою відповідальність.

Читайте також:

Янукович: я зробив би все можливе, щоб суду над Тимошенко не було

Адвоката Юлії Тимошенко відсторонено від захисту

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Янукович може взяти Тимошенко на поруки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: