Янукович: економіка – це така жіночка, яку треба пестити і любити

Янукович закликав урядовців дбати про економіку, "як про жіночку, яку треба пестити і любити".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович закликав урядовців дбати про економіку, "як про жіночку, яку треба пестити і любити".

Про це Янукович заявив 20 листопада у місті Коростень Житомирської області, виступаючи перед членами асоціації "Рада директорів підприємств" Коростеня.

За його словами, наразі найвразливішою галуззю української економіки є сільське господарство. "Чому це відбувається? Тому що українські сільгосппідприємства є не конкурентноздатними", - сказав Янукович.

При цьому він наголосив, що в розвинених країнах підприємства АПК працюють із використанням сучасних технологій та обладнання. "Там аграрії заявляють про такі показники збору врожаїв зернових культур, про які ми тут можемо поки що мріяти", - сказав Янукович.

За словами Януковича, що для ряду розвинених країн мінімальний урожай продовольчої пшениці 80 центнерів з гектара є звичайною нормою.

Пізніше у своєму виступі Янукович знову повернувся до цієї теми, розкритикувавши урядовців за "невміння успішно працювати над врегулюванням економіки держави та розвитком сільського господарства".

"Економіка – це така жіночка, яку треба пестити і любити", - підкреслив він.

Під час перебування у Коростені Янукович передав Житомирській обласній організації Червоного Хреста сертифікат на отримання 500 тисяч марлевих масок.

Нагадаємо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович закликав українців "перегорнути чорну сторінку української історії, обравши нову владу".

Про це він сказав під час відвідин храму Святого Димитрія у Малині в Житомирській області. За словами головного регіонала, "без віри в Бога народові неможливо збудувати сильну Україну".

"У нас в Україні, у людей та політиків, є все, що потрібно. Ми тільки просимо наразі Божого благословення, щоб Господь дав українцям після цих президентських виборів сильну владу,здатну розбудовувати державу та ефективно працювати", - сказав Янукович.

Читайте також:

Янукович: в України є все, крім Божого благословення

БЮТ вимагає перевірити диплом і звання професора Януковича

Янукович пообіцяв не звільняти Тимошенко

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: