Янукович веде переговори про "прагматичну більшість" в Раді з усіма фракціями

Лідер регіоналів Віктор Янукович заявив, що готовий вести переговори з усіма політсилами щодо нової коаліції, а її головним завданням назвав формування уряду.

Віктор Янукович, котрий здобув перемогу на виборах президента, заявив, що готовий вести переговори з формування нової влади з усіма без винятку політичними силами.

"Двері відкриті всім, безумовно", - підкреслив Янукович.

Він назвав неправдивими коментарі, що у нього немає бажання з кимось говорити.

"Повинні проводитися переговори з усіма без винятку політичними силами і знайти мотивизации, які нас об`єднають", – зазначив Янукович.

Відповідаючи на запитання щодо БЮТ, він підкреслив, що ця політична сила повинна відійти убік: "Сторона, що програла, повинна відійти убік і не заважати владі вибудовувати ефективну роботу. І це повинна зробити Тимошенко зі своєю фракцією".

"Якщо вони політизуватимуть процес і не братимуть участь в будівництві країни, вони втратять", - пояснив Янукович, висловивши упевненість, що велика частина БЮТ буде прагматично налаштована і конструктивно працюватиме в парламенті.

У той же час, один з головний членів Партії регіонів Борис Колесников заявив, що так звана широка коаліція, до якої може увійти БЮТ, неможлива.

"Сьогодні, після президентських виборів, говорити про широку коаліцію з БЮТ неможливо. Ідеологічно в нас різний підхід до економіки", - пояснив Колесников.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія офіційно оголосила Віктора Януковича переможцем виборів президента України.

За офіційними результатами ЦВК, Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців (12 млн 481 тис. 268 голосів), прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - 45,47% (11 млн 593 тис. 340 голосів).

Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 51 голос).

Читайте також:

Прихильники Януковича згортають наметове містечко під ЦВК

Янукович пообіцяв розібратися з присвоєнням Бандері звання Героя

ЦВК офіційно оголосила Януковича переможцем виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: