Янукович готовий до фальсифікацій і "не залишить Тимошенко шансів"

Кандидат в президенти, лідер "регіоналів" Віктор Янукович заявив, що влада веде підготовку до фальсифікації результатів виборів.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що не дозволить фальсифікувати результати голосування на президентських виборах.

"Ми підготували систему захисту результатів голосування. Я своїм виборцям дав слово, що ми відстоїмо результати голосування", - сказав він під час виступу в місті Арциз Одеської області.

Янукович висловив упевненість, що розрив між кандидатами буде таким, що "не дасть жодних шансів Юлії Тимошенко застосувати незаконні або якісь заборонені прийоми".

Він не виключив, що представники влади шукатимуть будь-які можливості, щоб сфальсифікувати результати виборів і "за будь-яку ціну будуть шукати можливості, як зачепитися за свої м'які крісла".

На думку Януковича, такі спроби будуть. "Ми знаємо, що йде підготовка. Але ми будемо вживати відповідні адекватні заходи", - додав політик.

Він закликав усіх кандидатів у президенти - представників влади – піти у відпустку на період виборчої кампанії.

"Сьогодні потрібно було всім кандидатам у президенти оформити відпустку і займатися виборчою кампанією, не проводити виборчу кампанію за рахунок бюджетних коштів так, як це робить Юлія Тимошенко", - заявив Янукович.

При цьому він підкреслив неприпустимість будь-яких протизаконних дій з боку інших кандидатів в президенти.

"Всі, хто займався спортом, повинно знати і знають про те, що коли застосовується заборонений прийом, потрібно чекати таку ж відповідь і дуже часто набагато жорсткіше", - наголосив Янукович.

Лідер "регіоналів" також висловив упевненість в тому, що в 2010 році не повториться ситуація, що склалася на президентських виборах в 2004 році.

Читайте також:

СП: голос на виборах буде коштувати 100 доларів

Агітаторам ПР наказали прославляти сміливість Януковича

З минулих виборів Янукович розбагатів у сто разів

Луценко готовий до фальсифікацій на виборах

ВідеоЯнукович готовий до фальсифікацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: