Янукович готовий до коаліції з БЮТ

Широка коаліція можлива лише у разі виконання жорстких умов лідера "регіоналів".

Віктор Янукович заявив, що за певних, досить жорстких умов, ПР пішла б на створення широкої коаліції, але підкреслив, що не готовий зараз назвати ці умови.

Про це він заявив в інтерв'ю одному з телеканалів.

"На відміну від БЮТ, ми ніколи не говорили "ніколи", і якщо це потрібно для виходу з кризи, звичайно, ми відмовимося від своїх амбіцій і підемо на створення широкої коаліції, але для цього необхідно обговорити величезну кількість протиріч, потрібно, щоб наші опоненти визнали свої помилки", - заявив Янукович.

Водночас він додав, що такі умови є, але, "на мій погляд, вони нереальні, занадто ми різні".

Янукович має сумніви в реальності внесення змін до Конституції найближчим часом. Він не виключає, що прагнення депутатів призведе до створення конституційної комісії в парламенті.

"Але чи здатна буде ця комісія напрацювати зміни до Конституції і віддати їх до Конституційного суду, щоб через якийсь час отримати висновки, я в це мало вірю", - зазначив лідер Партії регіонів.

При цьому Янукович підкреслив, що переговори про можливість внесення змін в Конституцію "не можуть не вестися, тому що політики завжди ведуть дискусії щодо ситуації в країні".

"І я ніколи не був проти таких дискусій та пошуку ефективних рішень", - підкреслив Янукович.

Лідер "регіоналів" визнав, що в дискусіях із БЮТ соратниками Тимошенко висувалася пропозиція проводити вибори до парламенту в два тури, вона була "дискусійна, у ній є і позитивні, і негативні сторони".

Щодо позиції БЮТ з питання проведення виборів за відкритими списками, лідер "регіоналів" звернув увагу, що він не чув офіційної заяви про те, щоб ця політична сила була проти: "Політично вони будуть загнані в кут, і у них не буде варіантів жодних", - додав Янукович торкаючись проблематики запровадження відкритих списків.

Нагадаємо, 17 квітня Партія регіонів заблокувала трибуну та парламенту, аби не допустити голосування постанови про створення слідчої комісії щодо власності акцій телеканалу "Інтер" без відповідного рішення профільного комітету.

Читайте також:

Литвин злякався, що БЮТ і Партія регіонів "зачистять" його блок

Азаров пропонує поступити з МВФ "як більшовики у 1917 році"

Розслідування смерті екс-власника телеканалу "Інтер" відклали на місяць

Литвин запропонував себе звільнити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: