Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович готує кадрові зміни через Податковий кодекс

Віктор Янукович не виключив, що вже наступного тижня він звільнить низку чиновників у зв'язку із ситуацію, що склалася навколо нового Податкового кодексу.

Президент Віктор Янукович наступного тижня готується звільнити низку чиновників. Як випливає з його слів, кадрові зміни можуть бути пов'язані з новим Податковим кодексом.

"Скоріш за все, наступного тижня я прийму кадрові рішення щодо деяких чиновників", - сказав Янукович в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи ситуацію, що склалася навколо Податкового кодексу.

За словами Януковича, він був змушений застосувати право вето до Податкового кодексу.

"Я змушений був піти на вето через те, що ті люди, чиновники, які несуть відповідальність за якісний документ (Податковий кодекс – прим. ред.), не відпрацювали це питання належним чином. Вони нехтували точкою зору громадянського суспільства, яке вже є досить зрілим в нашій країні. Для нас є важливою суспільна підтримка при ухваленні таких документів", - зауважив глава держави.

Янукович додав, що, на його думку, підприємців стурбувала не детінізація бізнесу, а принцип адміністративного безапеляційного тиску на бізнес, який передбачався Податковим кодексом.

При цьому президент додав, що, попри врахування його зауважень, документ не є ідеальним.

"Я вважаю, що взагалі не буває ідеальних документів, тому що документ такого рівня це в певній мірі тиск на суспільство, бізнес. І бути задоволеним, що на тебе тисне держава, не можна", - резюмував він.

Нагадаємо, 4 грудня було офіційно оприлюднено Податковий кодекс України.

Його ухваленню передували протести підприємців на Майдані Незалежності в Києві – ухвалений Радою 18 листопада документ скасовував спрощену систему оподаткування і посилював контролюючі функції податківців.

Зважаючи на акції протесту, Янукович наклав на кодекс вето. Він повернув документ до ВР зі своїми поправками (зокрема, зберегти "спрощенку") і документ у новій редакції було ухвалено 2 грудня. Наступного дня Янукович його підписав.

Також президент звільнив Тетяну Єфименко, яка була однією з розробників Податкового кодексу, з посади заступника міністра фінансів України.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

Неймовірні пригоди однієї реформи. Драма

Підприємці витратили на "податковий майдан" 100 мільйонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції