Янукович готується відвідати Німеччину, Францію, Британію та Китай

Після виходу з відпустки президент здійснить кілька важливих закордонних візитів, зокрема відвідає Німеччину, Францію, Китай та Британію. А у вересні прийме в себе президентів Казахстану та Азербайджану.

  Після виходу з відпустки президент Віктор Янукович здійснить низку закордонних візитів.

Про це повідомив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, відзначивши, що вони з президентом обговорили графік його закордонних візитів та візитів в Україну лідерів інших країн.

Зокрема, на 30 серпня запланований візит Януковича до Німеччини, у ході якого плануються зустрічі з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та іншими політичними лідерами країни. Міністр підкреслив, що цей візит "дозволить нам довести свою точку зору на ті домовленості, яких ми прагнемо досягнути з Євросоюзом, і розвинути двосторонні відносини з ФРН".

Також з 2 по 5 вересня Янукович здійснить великий закордонний візит до Китаю.

Програма візиту передбачає відвідання Пекіна, де відбудеться зустріч Януковича з трьома лідерами Китаю.

Також президент України відвідає Шанхай – найпотужніший економічний центр КНР, і Гонконг, де зосереджено значні фінансові та банківські ресурси.

За його словами, також дещо пізніше має відбутися офіційний візит Президента України до Франції. 6 вересня керівник МЗС планує відбути у Лондон для підготовки візиту президента до Великої Британії.

Окрім того, триває серйозна підготовка до участі Януковича у сесії Генеральної Асамблеї ООН та у саміті, який їй передуватиме.

"Усі ці міжнародні заходи, заходи двостороннього порядку, а також участь президента у сесії Генасамблеї ООН наприкінці вересня спрямовані на зміцнення міжнародних позицій України, реалізацію конкретних планів, які мають здійснюватися як у двосторонньому, так і багатосторонньому форматах", – сказав Грищенко.

Крім того, на вересень заплановані візити в Україну президентів Казахстану та Азербайджану.

"Там є питання стратегічної ваги, є динаміка і реальний інтерес, який матиме серйозні позитивні наслідки", – сказав Грищенко.

Нагадаємо, що президент до 23 серпня перебуває у відпустці. Віктор Янукович відпочиватиме півтора місцяці, адже він пішов у відпустку наступного дня після святкування свого 60-річчя - 10 липня.

Наразі на відпочинку перебуває одночасно голова держави, прем'єр-міністр Микола Азаров та спікер парламенту Володимир Литвин.

Азаров зупинився на держдачі №7 в Місхорі, а президент перебуває на держдачі №9 в Мухолатці, на відстані у 25 км від держдачі №7.

Читайте також:

У Донецьку портрет Януковича вирізьблять з кавуна

Янукович, Азаров і Литвин проводять свої відпустки один біля одного

Мєдвєдєв вдячний Януковичу за запропоновану допомогу в боротьбі з пожежами

До резиденції Януковича за місяць прокладуть нову супердорогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: