Янукович хоче догодити у газовому питанні і Європі, і Росії

Лідер ПР вважає, що конференція з ГТС була недостатньо підготовленою.

Янукович вважає, що Україна має об'єднати інтереси і Росії, і ЄС у питанні по українські ГТС.

Про це він повідомив під час зустрічі з главою Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Тейшейрою, Надзвичайними і Повноважними послами Королівства Швеція і Республіки Куба в Україні Стефаном Гуллгреном і Феліксом Леоном Корбале.

"Україна повинна об'єднати інтереси Європейського Союзу і Росії в питаннях поставок газу до Європи. Ми повинні бути надійним мостом між ЄС і Росією. Україна дуже зацікавлена в реалізації цього проекту", - сказав Янукович.

"Минула конференція з питань модернізації української ГТС була недостатньо підготовлена. Необхідно об'єднати інтереси постачальника, споживача і транзитера газу, тільки у такому разі може бути досягнутий успіх. На жаль, на конференції такого не відбулося", - підкреслив Янукович.

"Коли ми опинимося у владі, ми повертатимемося до цього питання і зробимо так, щоб і Європейський Союз, і Росія були зацікавлені в цьому проекті. Тоді й інтереси України будуть враховані якнайповніше ", - висловив позицію своєї політичної сили Янукович.

Кажучи про внутрішньополітичну ситуацію в Україні, він відзначив, що сьогодні країна переживає дуже складний період політичної і економічної кризи.

"Цей період почався ще в 2005 році і в нинішньому році повинен, нарешті, завершитися. Ми повинні стабілізувати політичну ситуацію і це стане основою консолідації суспільства і подолання економічної кризи", - вважає Янукович. На його думку, така стабілізація можлива лише після зміни і президента, і прем'єр-міністра.

"Нинішня влада не має наміру добровільно піти у відставку, і з кожним днем посилює ситуацію в країні, веде Україну до катастрофи. Народ на виборах повинен сказати своє слово і прибрати з влади збанкрутілих політиків. Тому головне питання у виведенні країни з політичної і економічної кризи - перевибори всієї влади", - підкреслив лідер ПР.

Нагадаємо, Україна та ЄС підписали спільну декларацію за підсумками конференції з модернізації української газотранспортної системи 23 березня в Брюсселі.

Російська делегація достроково покинула захід безпосередньо перед церемонією підписання угоди.

Російський прем'єр Володимир Путін заявив, що Єврокомісія відмовилася об’єднати зусилля з Росією і виділити гроші Україні для боротьби з фінансово-економічною кризою і припустив, що ЄС планує "відібрати в України її ГТС".

Крім того він пригрозив, що якщо і надалі Європа та Україна "ігноруватимуть" Росію у газових питаннях, Москва перегляне свої стосунки з ЄС.

Партія регіонів раніше заявляла, що без участі Росії підписання Україною, Європейською комісією і міжнародними банками плану співпраці в модернізації української ГТС не матиме реальних результатів.

Читайте також:

Тимошенко готова їхати до Москви миритися з Путіним

Тимошенко: головним інвестором української ГТС буде Японія

США поки не планують вкладати гроші в українську ГТС

ПР: модернізація ГТС без Росії - це мемуари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: