Янукович хоче створити газовий консорціум з експлуатації української ГТС

Лідер опозиції збираєтьтся захищати національні інтереси шляхом створення консорціуму з використання української труби.

Кандидат у президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович виступає за створення консорціуму з реконструкції та експлуатації української газотранспортної системи. Про це він сказав в ефірі Миколаївської обласної телерадіокомпанії

"Я вноситиму пропозиції у створення газотранспортного консорціуму в Україні для експлуатації наявної газотранспортної системи, реконструкції її з метою збільшення обсягів прокачування газу", - сказав Янукович.

Також він нагадав, що необхідно переглянути газові угоди з Росією. "Потрібно переглядати газові угоди, і я це питання ставитиму перед нашими партнерами - перед Росією, і я ставитиму це питання в площині справедливої ціни", - сказав Янукович.

За його словами, такі дії разом з можливою участю України в консорціумах зі створення газопроводів "Північний потік" і "Південний потік" створять умови захисту національних інтересів.

Нагадаємо, Янукович вважає, що Україна повинна взяти участь в будівництві газопроводів "Північний потік" і "Південний потік".

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що країнам, які зацікавлені в модернізації української газотранспортної системи, необхідно об'єднати свої інвестиційні можливості.

Читайте також:

Секретаріат: українська ГТС вже не наша

Тимошенко закликала Європу врятувати українську ГТС

Порошенко запропонував розширити українську ГТС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: