Янукович хоче терміново зустрітися з Мєдвєдєвим, Обамою і лідерами ЄС

Лідер ПР має намір терміново зустрітися з основними світовими лідерами, щоб налагодити з ними робочі відносини.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович має намір якнайшвидше зустрітися з лідерами Росії, США і Європейського Союзу для налагодження з ними нових робочих відносин.

Про це він заявив у своєму зверненні до співвітчизників. "Пріоритетними для нас будуть відносини із Росією та СНД. Наші країни тісно пов'язані - економікою, культурою, історією. Наші господарчі комплекси доповнюють один одного. Ці переваги необхідно використовувати заради наших народів", - наголосив Янукович.

Він також зазначив, що Україні необхідна допомога Заходу і Сходу в стабілізації економічної ситуації та реструктуризації фінансових зобов'язань. "Я особливо зацікавлений в покращенні інвестиційного клімату в Україні для того, щоб ми могли залучати більше інвестицій зі США, Росії, інших країн та розвивати наші торговельні відносини", - також наголосив лідер президентських перегонів.

Він висловив упевненість, що незабаром "ми започаткуємо спільні проекти в різних галузях - промисловості, газовій та енергетичній галузі, торгівлі, транспортній інфраструктурі, культурі, гуманітарних питаннях. І це буде на користь нашій країні".

"Ми продовжимо роботу щодо підписання угоди з ЄС в межах Європейської політики добросусідства та програм економічної допомоги", - також сказав Янукович.

Нагадаємо, за результатами обробки усіх електронних протоколів, Янукович посів перше місце на президентських виборах із 48,95% голосів і випередив прем'єра Юлію Тимошенко (45,47% голосів) на 3,48%.

Утім, офіційного оголошення результатів виборів поки не відбулося. БЮТ вже звинуватив Партію регіонів у масштабних фальсифікаціях і готовий оскаржувати результати виборів у суді.

Крім того, Блок Тимошенко вимагає повного перерахунку голосів у Криму, Донецькій і Луганській областях.

Читайте також:

БЮТ: на користь Януковича сфальсифіковано до 12% голосів

ПР: Тимошенко відправлять у відставку наступного тижня

Янукович: я не кремлівська маріонетка

ВідеоЯнукович хоче зустрітися з Мєдвєдєвим і Обамою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: