Янукович хоче вийти з чистим обличчям після виборів

Янукович пообіцяв чесні і прозорі вибори, після яких країна об'єднається, а влада вийде "з чистим обличчям".

Президент Віктор Янукович заявляє, що у влади достатньо сил і можливостей провести місцеві вибори чесно і прозоро, щоб "вийти з чистим обличчям".

"На нашій совісті лежить проведення чесних, прозорих виборів", - сказав він, звертаючись до учасників Ради регіонів у четвер в місті Буча Київської області.

За словами президента, від того, як будуть проведені вибори, багато чого буде залежати, в тому числі і те, якою держава вийде з цих виборів.

"Я хотів би, щоб ми вийшли з чистим обличчям після цих виборів, щоб ми зробили черговий крок до розвитку демократичної країни", - підкреслив Янукович, зазначивши, що немає більш зацікавленої людини, ніж він сам, в чесності та прозорості майбутніх виборів.

"У нас достатньо сил, підтримки населення, для того, щоб це так сталося. І дуже важливо, щоб після цих виборів країна об'єдналася", - сказав президент.

Нагадаємо, що виборча кампанія по місцевих виборах розпочнеться в суботу, 11 вересня. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Центральної виборчої комісії 3 вересня.

Відзначимо також, що 30 серпня Верховна рада виключила із закону про місцеві вибори вимогу про обов'язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій мінімум за 365 днів до дня місцевих виборів для участі в них.

10 липня Рада прийняла нову редакцію закону про місцеві вибори, встановивши, що вони проводяться за мажоритарно-пропорційною системою без участі блоків політичних партій. Чергові місцеві вибори відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

Янукович узаконив нові правила місцевих виборів

Виборча кампанія в Україні стартує 11 вересня

ЦВК не вичистить перед виборами мертві душі

ВідеоЯнукович хоче вийти з чистим обличчям після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: